null

Linoryt - zrób sobie stempel

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.09.2020 10:00 - 19.09.2020 13:00
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Linoryt jest tradycyjną techniką graficzną, która należy do technik druku wypukłego.
Wykonany projekt żłobi się na płytce linoleum za pomocą dłuta. Powstałą w ten sposób matrycę, używając tuszu i kostki introligatorskiej, odbija się na papierze.
Na warsztatach wykonamy stempel z zaprojektowaną autorską grafiką

wstęp wolny, zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/23318

PROWADZENIE:

Paula Gołębiowska-Zacny – absolwentka wydziału grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz wydziału Sztuki nowych mediów w Polsko -Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Od stycznia 2019 roku prowadzi pracownię grafiki przy ul. Ząbkowskiej 2 w Warszawie.


Tomasz Zacny – absolwent wydziału grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz wydziału Sztuki nowych mediów w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. W latach 2019-2020 otrzymał stypendium Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od stycznia 2019 roku prowadzi pracownię grafiki przy ul. Ząbkowskiej 2 w Warszawie.


WAŻNE INFORMACJE!

W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie. W przestrzeni może przebywać maksymalnie: 7 osób w Sali Radość oraz 10 osób w Sali Wolność plus osoba prowadząca. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic dla wszystkich uczestników zajęć.