null

Letnie koncerty vol. 2

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W kalendarzu już sierpień, za nami magiczny koncert MEGITZA w Parku Olszyna, a przed nami drugi z cyklu letnich koncertów na Bielanach. Tym razem zapraszamy do Parku Stawy Kellera, gdzie wystąpi MARIUSZ DYBA.

Prawdopodobnie najlepszy ratownik wśród muzyków i najlepszy muzyk wśród ratowników. Osobowość, wokalista, multiinstrumentalista. Znany szerszej publiczności jako zwycięzca V edycji IDOLA. Każdy jego występ emanuje siłą. Niebanalne aranżacje i hipnotyzujący głos, zabierają słuchacza w podróż, która zmienia coś na zawsze. Niespotykana wrażliwość muzyczna i wykonania, które dodają do znanych odbiorcom utworów kolejne pokłady semantyczne i emocjonalne. W autorskich kompozycjach i przy doborze materiału do interpretacji coverowej, czerpie z szerokiej gamy inspiracji muzycznych z różnych dekad i gatunków muzycznych.  Mając kilkaset przebojów różnych gatunków muzycznych w repertuarze i lata doświadczenia scenicznego, w tej formule wokalista sam akompaniuje swoim występom przy pomocy gitar i loop station, buduje narracje, przekazuje najczystsze emocje pozostawiając publiczność w poczuciu, że ich życie stało się właśnie bogatsze. 

W trakcie letniego koncertu towarzyszyć mu będzie wybitny gitarzysta Slavek Pogoda, znany z musicali Hair, Little Horror Shop, La Bizzarre du Mouin Rouge, Jesus Christ Superstar, Evita czy Mamma Mia.   

Data: 23 sierpnia 2020 r.
Godz.: 19.00.
Miejsce: Park Stawy Kellera
WSTĘP WOLNY!
UWAGA: Liczba miejsc ograniczona.

wkp_-_letnie_koncertyn.jpg

Załączniki: