null

Letnie Koncerty na Wawrzyszewie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Lato zawitało nad Stawy Brustmana a wraz z nim zapraszamy Państwa na Wawrzyszew, gdzie już po raz drugi odbędą się letnie koncerty z „Muzyką na wodzie”.

W cztery piątki, począwszy od 7 lipca, w godzinach 18.30-20.00 zagrają dla Państwa zespoły o zróżnicowanym „charakterze” muzycznym.

7 lipca wystąpi zespół Vas-y! popularyzujący muzykę francuską. Przeniesiemy się do kafejek i na bulwary Paryża, gdzie przed II wojną światową królowały frywolne walczyki i fokstroty.

14 lipca Wah Wah Brass czyli najprawdziwszy kwintet instrumentów dętych blaszanych. W ich repertuarze usłyszymy w pełni blasku brzmiące tematy muzyki rozrywkowej, klasycznej i filmowej.

21 lipca będziemy słuchać zespołu Madrugada (hiszp. „poranek”). Artyści zafascynowani rdzenną muzyką Hiszpanii a zwłaszcza Andaluzji, zagrają ogniste flamenco.

28 lipca Klezmerton zaprezentuje tematy muzyczne różnych narodowości. Pojawią się utwory polskie, niemieckie, węgierskie, rumuńskie, żydowskie, bałkańskie, rosyjskie . Istny klezmerski bazar różnorodności.

Data: 7 lipca
Miejsce: Stawy Brustmana
Godz. 18.30
WSTĘP WOLNY!

UWAGA: W razie niepogody będzie czekać na Państwa gościnna sala widowiskowa Bielańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Goldoniego 1.

Zapraszamy z kocami, leżakami.