null

Letnie koncerty na Wawrzyszewie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Stawy Brustmana cztery piątki lipca 2016 r. w godzinach 18.30-20.00, 8 lipca 22 lipca
 

 • 8 lipca
  Agnieszka Kozłowska & Con Pasione (śpiew - sopran, skrzypce, gitara, kontrabas)
  Spotkanie z muzyką klasyczną w najlepszym wydaniu. Podczas koncertu zostaną zaprezentowane utwory znane, lubiane z kręgu muzyki klasycznej, w tym operetkowo - musicalowej.
 • 15 lipca
  Dromenca (śpiew, akordeon, skrzypce)
  Artyści popularyzują muzykę cygańską, łącząc tradycję i kulturę romską z elementami muzyki polskiej. Efektem współpracy muzyków jest piorunująca dawka emocji wychodząca z głębokich przeżyć i muzycznej wrażliwości.
 • 22 lipca
  Klezmersi (skrzypce, klarnet, perkusja, akordeon)
  Muzyka grana przez klezmerów, a zatem muzyków, którzy potrafią zagrać wszystko... W ich repertuarze znajdują się tematy muzyczne różnych narodowości. Składają się na nie utwory z różnych stron świata, m.in. utwory polskie, węgierskie, rumuńskie, żydowskie, bałkańskie, rosyjskie, niemieckie i inne...
 • 29 lipca
  Kapsell (banjo/gitara, akordeon/śpiew, perkusja).
  Muzycy wykonują repertuar określany mianem „folklor miejski". Przeniesiemy się zatem do czasów starej Warszawy, kiedy to na ulicach przedmieść i w kafejkach królowała muzyka taneczna i piosenki z charakterystyczną gwarą.

W razie deszczowej pogody spotykamy się w sali koncertowej Bielańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Goldoniego 1. Własne koce, leżaki oraz koszyki z przekąskami mile widziane!

Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi!