null

LESS WASTE / Wymienialnia ubrań i rzeczy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.11.2019 - 09.11.2019
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Masz w swoim domu rzeczy, których nie potrzebujesz? Nie wyrzucaj ich! Wymień się na coś przydatnego lub przekaż komuś, kto zrobi z nich użytek.

Zapraszamy do sąsiedzkiej Wymienialni ubrań i rzeczy, podczas której będziemy także dzielić się umiejętnościami przy sąsiedzkim stoliku:
– uszyjesz z nami firankowe woreczki na produkty spożywcze
– zrobisz domowe, ekologiczne środki czystości

Regulamin Wymienialni:

1) Wymienialnia działa w formule bezgotówkowej, a wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
2) Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest przyniesienie ze sobą czegoś na wymianę (mogą to być ubrania, książki, płyty, zabawki, artykuły kuchenne i inne przedmioty) lub poczęstunku na wspólny, sąsiedzki stół.
3) Przynosimy ubrania i przedmioty zdatne do użytkowania – kompletne i nie zniszczone.
4) Nie ograniczamy liczby przedmiotów, które chcesz przynieść na wymianę.
5) Przedmioty, które nie zostaną wymienione, przekażemy na cele dobroczynne.
6) Podczas wydarzenia będziemy robić zdjęcia, a fotorelacja będzie zamieszczona na profilu FB: https://www.facebook.com/malsamogloska/. Jeśli nie chcesz być na zdjęciu poinformuj o tym organizatorów.


Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Miejsce Aktywności Lokalnej Samogłoska ul. Samogłoska 9A lokal 3 piętro I / brak windy Wejście od ulicy Balaton www.bok-samogloska.eu www.fb.com/malsamogloska samogloska.bok@gmail.com 511 993 587