null

Lato Teatralne na Wawrzyszewie i Wrzecionie 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.07.2022 11:00 - 27.07.2022 12:30
Lato teatralne. Rysunek kolorowych budynków.

Lato teatralne, a w nim: Spektakl „Ekonolulu” Teatr Kultureska, Spektakl „W miejskiej Dżungli” Teatr Katarynka oraz animacje, Księżniczka Rosa i Klimek Teatr Katarynka oraz animacje.

Spektakl „Ekonolulu” Teatr Kultureska

„Ekonolulu” to interaktywny spektakl dla dzieci o tematyce ekologicznej. Zabierzemy widzów w podniebną podróż, u której celu czeka wymarzona ekologiczna kraina - Ekonolulu. Zanim jednak tam dotrzemy nauczymy się, jak należy segregować odpady, poznamy zasady zero waste, a także sposoby ochrony powietrza. Przedstawienie ma charakter show, opartego na autorskich piosenkach Teatru Kultureska. Wszystkie utwory są śpiewane przez aktorów na żywo. Widzowie włączeni zostają w fabułę spektaklu - aktywnie w niej uczestniczą, śpiewają i tańczą z bohaterami spektaklu.

Data: 13 lipca 2022 r. (środa).
Spektakl o godz. 11:00 – Miejsce: ul. Wolumen za górką przy Stawach Brustmana.
Spektakl o godz. 16:00 – Miejsce: plac zabaw przy Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej.


Spektakl „W miejskiej Dżungli” Teatr Katarynka oraz animacje

Spektakl edukacyjno-profilaktyczny dla najmłodszych. Podkreśla kwestie bezpieczeństwa dzieci. Poznamy numer alarmowy 112, zobaczymy akcje strażaka, Pan Policjant wraz z Wiolettą z Wydziału Ruchu Drogowego, nauczy nas jak przechodzić przez ulice. Na przykładzie nierozważnej Łucji i zabawnego kierowcy – Gienia, zobaczymy do czego może dojść na ulicy przez nieuwagę. Wszystko oczywiście w kabaretowo-musicalowej formie.

Data: 20 lipca 2022 r. (środa).
Godz.: 11:00.
Miejsce: ul. Wolumen za górką przy Stawach Brustmana.


Księżniczka Rosa i Klimek Teatr Katarynka oraz animacje

Baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Data: 27 lipca 2022 r. (środa).
Godz.: 11:00.
Miejsce: ul. Wolumen za górką przy Stawach Brustmana.


Źródło: bielanski.waw.pl