Kwietnik boho – warsztaty makramy i wymiana roślin

25.06.2022 15:30 - 25.06.2022 18:30
MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A
MAL Samogłoska. Wiszący kwiat monstery w plecionym kwietniku.

Jeśli lubisz styl boho, podoba Ci się rękodzieło, chciałabyś spróbować, ale nie wiesz jak zacząć to koniecznie przyjdź na warsztaty podczas których poznasz podstawowe makramowe sploty i wykonasz swój pierwszy makramowy kwietnik.

Makrama tworzy przytulną atmosferę we wnętrzach i jest ich niesamowitą ozdobą. Jeśli kochasz rośliny a na półkach i parapetach brakuje Ci na nie miejsca, to makramowy kwietnik będzie idealnym rozwiązaniem. Może być też prezentem dla bliskiej Ci osoby. A jeśli masz balkon, taras czy ogródek, makramowy kwietnik natychmiast doda im uroku.

Przy okazji wyplatania kwietników chcieliśmy Cię zaprosić do sąsiedzkiej wymiany roślin.

Jeśli masz kwiatki które okazały się nietrafionym prezentem, ukorzenione odnóżki, masz ich za dużo lub po prostu chcesz wymienić je na inne aby Twoja roślinna dżungla była bardziej różnorodna, zapraszamy do ich zabrania ze sobą na warsztat.

Prowadzenie Agnieszka Kaleta – pasjonatka rękodzieła, która kilka lat temu odkryła swoją twórczą stronę i każdą wolną chwilę poświęca na dzierganie i wyplatanie (fb/ig: kuzniaoczek). Entuzjastka rozwoju osobistego, poszukująca sposobów na to jak żyć bardziej i pełniej. Ponadto pasjonatka życia, ludzi i podróży, uwielbiająca poznawać świat z poziomu rowerowego siodełka.

Data: 25 czerwca 2022 r. (sobota).
Godz.: 15:30–18:30.
Miejsce: MAL Samogłoska.