null

Kwiecień w "Kasztanowym Ludku"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Kwiecień upłynął dzieciom z Przedszkola "Kasztanowego Ludka" pod hasłem edukacji zdalnej. Przedszkolaki miały dostęp do wszelkiego rodzaju aktywności, jakie proponowały im nauczycielki - nie zabrakło spotkań na żywo na platformie komunikacyjnej Zoom, filmików edukacyjnych przygotowywanych zgodnie z tematyką planów pracy dydaktyczno-wychowawczej czy szeregu prezentacji, materiałów dydaktycznych oraz kart pracy do samodzielnego wykonania w domu.

Wszystkie dzieci (wspólnie ze swoimi rodzicami) chętnie i z wielkim zaangażowaniem wykonują propozycje działań, co obserwować możemy na stronie internetowej naszego przedszkola w galerii pod tytułem "Przedszkolaki kontra koronawirus", która nieustannie się powiększa.

W kwietniu przedszkolaki z "Kasztanowego Ludka" wzięły również liczny udział w wewnątrzprzedszkolnym wyzwaniu pod hasłem "Prośby dzieci do złotej rybki", które wiązało się z wykonaniu rysunków na temat dziecięcych marzeń. Wśród nadesłanych prac znaleźć mogliśmy między innymi wymarzone wakacje, własnego pupila, kamper na dalekie podróże, czy... lot w kosmos. Nasze przedszkolaki jak zwykle wykazały się niezwykłą kreatywnością. :)

 

Opracowała: Sylwia Orłowska

praca_zdalna2.jpeg
Zobacz galerię (4 zdjęć)
praca_zdalna.jpg
prosba_do_zlotej_rybki.jpg
prosba_do_zlotej_rybki2.jpg