null

KUBA BADACH "Tribute to Andrzej Zaucha" w Podziemiach Kamedulskich

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Na zakończenie tegorocznego cyklu „Jazz w Podziemiach Kamedulskich” mamy przygotowany wyjątkowy prezent – koncert muzycznej gwiazdy.

8 grudnia wystąpidla nas KUBA BADACH! Ten jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów zaprezentuje program „Tribute to Andrzej Zaucha”, który stał się wydarzeniem muzycznym ostatnich kilku lat w Polsce. Repertuar koncertu obejmie utwory legendy polskiej piosenki Andrzeja Zauchy w nowych, autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Materiał został wydany na płycie “Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”.

Kuba Badach to nie tylko rewelacyjny wokalista ale i instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wielokrotny zdobywca nagrody Fryderyk w kategorii Wokalista Roku.

Wokaliście towarzyszyć będąJacek Piskorz – piano i Maciej Kociński – saksofon, znakomici muzycy jazzowi, z którymi Kuba Badach współpracuje od wielu lat.

Koncert organizowany jest przez Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Podziemia Kamedulskie oraz Agencję Koncertową Pianoart.

Data: 8 grudnia 2017 r. (piątek).
Godz.: 19.00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3.
WSTĘP WOLNY!