null

Konsultacje społeczne – plan miejscowy Młociny w rejonie ul. Wazów

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego w rejonie ul. Wazów (Młociny).

Plan miejscowy to dokument, który określi, jak będzie można urządzić tę okolicę. W Warszawie plany ustalają, w jaki sposób mogą być budowane i przebudowywane budynki, ulice, place tworzona sieć infrastruktury, jak mogą zostać urządzone tereny zieleni, czyli np. parki i skwery.

Jak można wziąć udział w konsultacjach:

Udział mieszkańców w sporządzaniu planu musi  mieć charakter sformalizowany – to znaczy swoje potrzeby trzeba zgłosić na piśmie w formie tak zwanego wniosku do planu.

1. Możesz złożyć wniosek do planu do 8 marca 2021 roku.
2. Porozmawiajmy na spotkaniu on-line w poniedziałek 15 lutego o godz. 17:00.

Na YouTube – możesz oglądać spotkanie i dyskutować na czacie lub na platformie ZOOM – możesz zabrać głos w dyskusji z wizją i fonią. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, napisz na dialogwplanowaniu@um.warszawa.pl. Link do spotkania oraz instrukcję prześlemy Ci w mailu zwrotnym.

Wypełniony wniosek możesz:

  • przesłać mailem na sekretariat.BAiPP@um.warszawa.pl,
  • wysłać pocztą na adres Biura Architektury i Planowania Przestrzennego, ul. Marszałkowska 77/79 00-683 Warszawa,
  • dostarczyć osobiście – w kancelarii głównej m.st. Warszawy, kancelarii Biura Architektury i Planowania Przestrzennego lub w Wydziałach Obsługi Mieszkańców w dzielnicy,
  • przesłać elektronicznie przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego albo podpisu potwierdzonego Profilem Zaufanym za pośrednictwem platformy ePUAP.

Więcej na stronie:   http://konsultacje.um.warszawa.pl/wazow

Załączniki: