null

Konkurs "CZYTELNIK ROKU"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy Bielan,

Założenia konkursu są bardzo proste: wśród czytelników co miesiąc będą losowane nagrody – wystarczy wypożyczyć jedną książkę. Natomiast cały rok w Bibliotece podsumujemy Uroczystą Galą, podczas której zostaną wyłonieni Czytelnicy Roku w kilku kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymają Tytuł oraz bardzo atrakcyjne nagrody.

Nie od dziś zachęcamy do czytelnictwa poprzez wspólne przedsięwzięcia, m.in. ogromną popularnością cieszy się akcja„Książka w metrze” -co kilka miesięcy razem z pracownikami biblioteki rozdajemy darmowe książki przed wszystkimi bielańskimi stacjami metra. Natomiast na początku tego roku trzystu pierwszoklasistów zostało dumnymi czytelnikami bielańskiej Biblioteki w ramach projektu - „Moja Pierwsza Karta Biblioteczna”.

Dzielnica Bielany może pochwalić się nowoczesną Biblioteką Publiczną im. St. Staszica, która ze swoimi licznymi filiami, jest prawdziwym centrum kultury i promocji czytelnictwa. Jak ważne i doceniane jest jej działanie widać chociażby po projektach składanych przez Państwa do Budżetu Partycypacyjnego – cieszą się one zawsze dużą popularnością co oznacza, że mieszkańcom Bielan jest bliska idea rozwoju czytelnictwa. Warto dodać, że z naszych bibliotek korzysta aż 36 tysięcy czytelników!

W załączeniu znajdą Państwo regulamin konkursu. Jest on dostępny również w bielańskich bibliotekach oraz na stronach internetowych: www.bibliotekabielany.waw.pl, www.bielanypogodzinach.pl  oraz www.bielany.waw.pl.

 

Zachęcamy do czytania i udziału w konkursie!

Do zobaczenia w bielańskiej Bibliotece!

 

 

Załączniki: