null

Konkurs na nazwę placu zabaw przy Stawach Brustmana!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od stycznia 2021 roku mniejsi i więksi mieszkańcy Bielan testują możliwości jakie dają zabawki na placu zabaw przy stawach. Teraz nadszedł czas na wymyślenie nazwy dla tego miejsca!

Jeżeli chcesz wygrać wartościowe nagrody – wymyśl krótką i trafną nazwę, wypełnił formularz i zgarnij kartę podarunkową na 1000 złotych do Galerii Młociny. Na Twoją propozycję czekamy do 4 lipca! Potem komisja wybierze 3 najlepsze pomysły i poddamy je pod głosowanie mieszkańców!
 

Zachęcam wszystkich do odwiedzenia naszego placu i wzięcia udziału w konkursie. Jestem bardzo ciekaw Waszych propozycji. Liczę, że zarzucicie komisję Waszymi pomysłami – mówi Grzegorz Pietruczuk - Burmistrz Dzielnicy Bielany.

Jaki jest plac zabaw?

Na terenie placu dominuje nawierzchnia piaskowa i trawiasta. Nie zapomnieliśmy również o licznych nasadzeniach traw ozdobnych. Oprócz zestawu wież ze zjeżdżalniami, na uwagę zasługuje 15-metrowy krokodyl z drewnianym mostkiem i urządzeniami do wspinaczki, strefa z tzw. fabryką piasku, gra interaktywna, karuzela, tyrolka, huśtawki i niezliczone miejsca do ćwiczenia koordynacji ruchowej i wspinania się, nawet na wysokość 5 metrów. Jest też huśtawka, na której opiekun może pobujać się wspólnie z dzieckiem. Ostatnio największą popularnością cieszy się oczywiście wodna strefa ze zamgławiaczami, która pozwala schłodzić się podczas upalnych dni.

Brama wejściowa do placu zabaw przy Stawach Brustmana

 

Załączniki: