null

Koncert zespołu Fuji

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.02.2019 - 20.02.2019
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Alex Dzwigała (wokal)
21-letnia artystka wytwórni muzycznej My Music Group. Mając niespełna 15 lat nagrała swój pierwszy autorski utwór „Jak lew” który wydała w Wytwórni My Music, od tego czasu związana jest stale z My Music Group. 3 lata temu reprezentowała Polskę na VI Światowym Festiwalu Młodzieży we Włoszech – „Orfeusz w Italii” gdzie międzynarodowe Jury przyznało jej 1 miejsce i nagrodę specjalną . W wieku 16 lat debiutowała na deskach teatru Buffo w najbardziej znanym polskim musicalu „Metro” do którego zaangażował Aleksandrę Janusz Józefowicz. W swoim dorobku muzycznym ma udział w ponad stu spektaklach Metro a także solowe występy podczas Wieczorów Włoskich przy akompaniamencie orkiestry Janusza Stokłosy w warszawskim teatrze Buffo oraz podczas spektakli METRO wystawianych przez teatr w największych polskich miastach.

Kuba Młody Kowaliszyn (perkusja)
– zdobywca 1 miejsca w ogólnopolskim festiwalu Drum Battle
– zdobywca 4 miejsca w eliminacjach do mistrzostw świata V-Drum World Chempionsvhip
– 2 miejsce w programie tv Polsat SuperDzieciak
– udział w programie tv Polsat Must Be The Music
Ze swoim solowym show Kuba Kowaliszyn One Man Band dzielił scenę z artystami takimi jak TEDE, Lombard, Grzegorz Hyzy, Jula, Cleo .
Grał gościnnie z Dawidem Kwiatkowskim, Rafałem Brzozowskim. Poprzednim zespołem w którym występował to Farben Lehre.
Aktualnie gra na stałe z zespołem Rewizja i bluesowym wokalista Wojtkiem Majkowskim jestem również muzykiem sesyjnym. Współpracuje z najlepsza szkoła muzyczna w Polsce Drum Academy . Prowadzi własne warsztaty perkusyjne. Jestem jednym z kilku w Polsce i jednym z około 100 na świecie ambasadorem marki Wincent oraz GK Music