null

Koncert "Wiersze czytane i śpiewane"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.10.2021 19:00 - 20.10.2021 21:00
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1

Połączenie wieczoru autorskiego Jacka Cygana z koncertem jego piosenek, połączenie słowa z muzyką, refleksji wynikających z poezji z emocjami piosenek, a wszystko z udziałem publiczności, dla której artyści przewidzieli specjalną rolę.

Jerzy Filar to kompozytor, gitarzysta i wokalista, z którym Jacek Cygan zaczynał swoją artystyczną drogę. Razem stworzyli zespół "Nasza Basia Kochana", który śpiewał "całkiem spokojnie wypiję trzecią kawę" i wiele lat temu wygrał Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie. Dzisiaj Jacek Cygan i Jerzy Filar dalej owocnie współpracują, czego owocem jest ostatnia płyta: Jerzy Filar "Dwie dusze".

Jacek Subociałło jest muzykiem młodego pokolenia,  znakomitym pianistą, który doskonale umie wyrazić klimat piosenki poetyckiej. "Wiersze czytane i śpiewane" to wieczór, który wciąga widzów do aktywnego udziału, otwiera ich wrażliwość i stwarza miejsce dla wzruszeń, zadumy i radości.

Występują:

  • Jacek Cygan – wokal,
  • Elżbieta Dominczak – piła
  • Emilka Filar – saksofon
  • Jacek Subociałło – fortepian
  • Jerzy Filar – gitara, wokal

Data: 20 października 2021 r. (środa).
Godz.: 19:00
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1.
Bilety: 25 zł, przedsprzedaż od 12 października w kasie BOK i na
eventim.pl.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie