null

Koncert świąteczny Piotra Selima

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Piotr Selim to prawdziwy "Specjalista od wzruszeń". Jego koncert zawiera wszystkie autorskie kompozycje do słów Hanny Lewandowskiej. Są to utwory ulubione i oczekiwane przez publiczność sprawdzone podczas 25 letniej działalności koncertowej artysty. Tym razem w programie koncertu znajdą się również utwory o charakterze świątecznym sprzyjające klimatowi Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia.

Piotr Selim, właśc. Piotr Chilimoniuk – polski muzyk, pianista, wokalista, kompozytor. Współzałożyciel zespołu Lubelska Federacja Bardów. Kariera muzyczna Piotra rozwija się w dwóch różnych kierunkach: w pracy na uczelni i na koncertach muzyki klasycznej jest Piotrem Chilimoniukiem. Jako bard-pieśniarz i "klawiszowiec" (w Federacji i solo) znany jest pod pseudonimem Piotr Selim.

Laureat m.in. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie, "Łaźni" w Radomiu, "Spotkań Bardów" we Włocławku, Spotkań Młodych Autorów i Kompozytorów SMAK w Myśliborzu, "Oranżerii" w Radzyniu Podlaskim, Spotkań z Piosenką Autorską w Biłgoraju, "Kamienia Wiary" w Siedlcach, Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie i Festiwalu "Złota Kropla" w Świnoujściu. Uczestnik Elbląskich Nocy Teatru i Poezji. Od roku 1997 związany z lubelskim środowiskiem artystycznym i zespołem Lubelska Federacja Bardów.

Data: 16 grudnia 2018 r.
Godz.: 17.00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3.
WSTĘP WOLNY!