null

Koncert muzyki country Michał Lonstar „40 lat marzeń i countrowersji”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
14.05.2022 18:00 - 14.05.2022 19:00
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1
BOK. Długowłosy muzyk w kapeluszu kowbojskim grającym na gitarze w tle (na scenie) inni muzycy.

Artyście towarzyszyć będą: na perkusji – Adam Lewandowski, na gitarze basowej – Miron Łączyński.

Koncert muzyki country, w którym znajdą się autorskie utwory w języku polskim i anglo – amerykańskim stanowiące poetycką, metaforyczną kronikę naszej rzeczywistości, inspirowaną osobistymi przeżyciami artysty. Do tego – kilka utworów amerykańskiej klasyki country we własnej, nowoczesnej aranżacji.

Michał Lonstar – artysta z ponad 40-letnim dorobkiem artystycznym, głównie na gruncie muzycznym, ale także w dziedzinie malarstwa, grafiki, produkcji wydarzeń kulturalnych. Posiada niekwestionowany status legendy gatunku muzyki country w Polsce. Jest zaangażowanym promotorem szeroko pojętej kultury wyższej, wartości i etycznych postaw oraz nienagannej polszczyzny. Twórca, poeta, piosenkarz, instrumentalista, filmoznawca i lektor, ceniony przez środowiska twórcze i dwa pokolenia miłośników muzyki country, kina i piosenki autorskiej.

Data: 14 maja 2022 r. (sobota). 
Godz.: 18:00.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury.

Bilety: 20 zł/osoba.
Przedsprzedaż od 26.04 w kasie BOK i na www.eventim.pl


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).


Źródło: bielanski.waw.pl

Sprawdź lokalizację na mapie