null

Koncert jazzowo-popowy zespołu Wonky Town

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.04.2022 18:00 - 09.04.2022 19:00
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1
BOK. Kolorowe instrumenty, a wśród nich żółta gitara, zielony klarnet, niebieski puzon, czerwony saksofon, różowa waltornia na czarnym tle.

Wonky Town – to zespół jazzowo-popowy, choć tak naprawdę ciężko jest jednoznacznie określić stylistykę muzyczną, w której ów skład się porusza. Złożony z muzyków o ogromnej pasji, niesamowitej charyzmie i nieustannej chęci w rozwoju.

Członków zespołu połączyło wyjątkowe miejsce - Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, której są studentami. Nieustannie szlifują swój warsztat artystyczny pod okiem znakomitych profesorów, aby dostarczać słuchaczom jak najlepszych muzycznych wrażeń.

W repertuarze Wonky Town nie usłyszymy wyłącznie muzyki jazzowej i popowej, ale także utwory nawiązujące do stylów muzycznych takich jak bossa nova, blues, funk, fusion. Wykonują również autorskie kompozycje wykorzystujące w sposób kolektywny całe spektrum muzycznych pomysłów i kompetencji nabytych przez lata praktyki na scenie.

Zespół w składzie:

  • Zuzanna Kosek – skrzypce,
  • Michał Giłka – saksofon altowy/sopranowy, band leader,
  • Maciej Klik – gitara elektryczna,
  • Maciej Bąk – fortepian, instrumenty klawiszowe,
  • Marek Krause – gitara basowa,
  • Michał Chojnacki – zestaw perkusyjny, perkusjonalia.

Data: 9 kwietnia 2022 r. (sobota).
Godz.: 18:00.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury.

Wejściówki od 28.03 w BOK i na evenea.pl


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).


Źródło: bielanski.waw.pl

Sprawdź lokalizację na mapie