Koncert Filharmonii Narodowej pt. "Muzyczne krajobrazy Vivaldi – Morricone"

nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy zapraszają na wyjątkowy koncert Filharmonii Narodowej pt. „Muzyczne krajobrazy Vivaldi – Morricone”, w którym perły muzyki barokowej zabrzmią obok przebojów Ennio Morricone. To niepowtarzalna okazja wysłuchania słynnych Czterech pór roku Antonio Vivaldiego w wykonaniu wybitnego wirtuoza skrzypiec – Marii Machowskiej i wirtuoza fletu Seweryna Zapłatyńksiego. Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej pod kierownictwem artystycznym Jana Lewtaka. W drugiej części koncertu orkiestra przeniesie słuchaczy w świat muzyki filmowej. Zabrzmią arcydzieła Ennio Morricone, słynne tematy z takich filmów jak Misja, Dawno temu w Ameryce, Wydarzyło się kiedyś na Dzikim Zachodzie czy Zawodowiec. W partiach solowych swe umiejętności zaprezentują utalentowani soliści: Magdalena Schabowska (sopran), Joanna Monachowicz (obój) i Maria Lewicka (flet).

Serdecznie zapraszamy na tę niecodzienną muzyczną ucztę!

Data: 19 marca 2017 r. (niedziela)
Miejsce: Kościół pw. św. Marii Magdaleny, ul. Wólczyńska 64
Godz.: 19.00