null

Koncert „Ciuchuteńko” w wykonaniu Doroty „Sowy” Kuzieli

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.09.2021 18:00 - 29.09.2021 20:00
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1

Koncert „Ciuchuteńko” w wykonaniu Doroty „Sowy” Kuzieli  (skrzypce, gitara, śpiew), Marka Wojtczaka (gitara basowa) i Adama Lewandowskiego (cajon).

Dorota Kuziela to songwriterka którą wyróżnia bardzo ciekawa umiejętność. Podczas śpiewu sama akompaniuje sobie na skrzypcach co sprawia, że wyróżnia się na polskiej scenie muzycznej osiągając oryginalne efekty brzmieniowe. To rzadko spotykane i arcytrudna umiejętność, autorskie teksty najwyższej próby oraz pełen wrażliwości śpiew składają się na pieśniarkę którą warto zobaczyć.

W 2019 roku dzięki nagrodzie Grand Prix im. Jonasza Kofty na Międzynarodowym Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie ukazała się debiutancka płyta „Nigdy Nic Nie Wiadomo”.

Data: 29 września 2021 r. (środa).
Godz.: 18.00.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury.

Bilety 20 zł, przedsprzedaż od 21.09 w kasie BOK i na eventim.pl


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie