Koncert charytatywny Sami Harb ON-LINE

Zapraszamy na koncert świąteczny, któremu będzie towarzyszyć zbiórka pieniędzy na rzecz zwierząt Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt „Arkadia” w Głownie. Wystąpi Sami Harb - wokalista, kompozytor i autor tekstów. Urodził się w New Jersey i śpiewa od 6. roku życia. Studiował psychologię w Stanach, a po uzyskaniu dyplomu przeprowadził się do Polski. Obecnie mieszka w Warszawie, tu tworzy i koncertuje, m.in. w ramach projektu The Harb Brothers.

Sami Harb szerszej publiczności zanany jest z udziału w programach telewizyjnych, m.in. The Voice of Poland, gdzie doszedł do półfinału oraz The Four. Bitwa o sławę, w którym znalazł się w finałowej „Wielkiej Czwórce” najlepszych głosów w Polsce. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się też jego koncerty podczas izolacji spowodowanej pandemią COVID-19. Filmiki z balkonu na warszawskich Bielanach stały się hitem Internetu, a balkonowa wersja przeboju "Bohemian Rhapsody" miała ponad milion wyświetleń na samym Facebooku.

Wokalista obecnie pracuje nad debiutanckim albumem, którego premiera przewidziana jest na przyszły rok, ale jego marzeniem jest także tworzyć muzykę terapeutyczną.

Termin: 23.12.2020 r.
Godz.: 19:00.
Transmisja: na Facebooku – na profilu Samiego oraz Nasze Bielany ON-LINE.

Załączniki: