null

Kolędowanie z gospelowym zespołem Sound'n'Grace na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zbliżenie 6 członków zespołu: 4 mężczyzn i 2 kobiety. Wszyscy ubrani są w tonacji beżowo-brązowej na tle czerwonych świateł. Po lewej stronie choinka ubrana w świecące się lampki.
Koncert kolęd

27 grudnia 2022 r. w Kościele Pokamedulskim na warszawskich Bielanach gościliśmy znany i lubiany w całej Polsce zespół gospelowy Sound'n'Grace. 10 osobowy chór, założony przez Annę Żaczek i Kamila Mokrzyckiego, specjalizujący się w muzyce gospel, soul, R&B i funk kolędował wspólnie z ponad 400 osobową publicznością.

Zabrzmiały zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak "Z narodzenia Pana", "Anioł Pasterzom Mówił", czy "Mędrcy Świata", jak i przeboje "Kto wie czy za rogiem", "Święta będą cały rok", czy "Dach".

Piękna muzyka wypełniła przestrzeń naszego zabytkowego kościoła i napełniła serca zebranych ludzi radością! Zdecydowanie udało się tym artystycznym i energetycznym wydarzeniem przedłużyć Święta Bożego Narodzenia o jeden, ten "trzeci dzień".

Zespołowi akompaniował znakomity pianista Kamil Barański – członek zespołów Maryli Rodowicz, Nicka Sincklera, Mateusza Krautwursta, grupy Śrubki Michała Jurkiewicza. Kierownik muzyczny cyklu Niebieski koncert Joanny Kondrat oraz zespołu Nataszy Urbańskiej. Właściciel Łukowa Studio. Regularnie udziela się również w innych projektach.

Widok wnętrza Kościoła Pokamedulskiego z góry. Na górze widać scenę, na której występuje zespół. W centrum - licznie zgromadzona publiczność.
Zobacz galerię (5 zdjęć)
Widok sceny w zbliżeniu. Na pierwszym planie dwoje solistów śpiewających do mikrofonów. Kobieta ubrana jest w beżowy płaszcz z czarnym paskiem, a mężczyzna w kremowy. W tle pozostali członkowie zespołu oraz fioletowe światła.
W centrum widać zespół na scenie, składający się z 10 osób. W tle kolorowe światła z przewagą granatu plus czerwone światła punktowe. Z przodu widać publiczność. Na pierwszym planie solistka śpiewa do mikrofonu, ubrana w beżowy płaszcz z czarnym paskiem i złotymi guzikami. Po bokach stoją ubrane w lampki choinki.
Zbliżenie 6 członków zespołu: 4 mężczyzn i 2 kobiety. Wszyscy ubrani są w tonacji beżowo-brązowej na tle czerwonych świateł. Po lewej stronie choinka ubrana w świecące się lampki.
Zbliżenie na twarze dwójki solistów zespołu śpiewających do mikrofonów na granatowym tle. Po bokach rozmyte zbliżenia lampek choinkowych.