null

Kolędowanie z gospelowym zespołem Sound'n'Grace na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Koncert kolęd

27 grudnia 2022 r. w Kościele Pokamedulskim na warszawskich Bielanach gościliśmy znany i lubiany w całej Polsce zespół gospelowy Sound'n'Grace. 10 osobowy chór, założony przez Annę Żaczek i Kamila Mokrzyckiego, specjalizujący się w muzyce gospel, soul, R&B i funk kolędował wspólnie z ponad 400 osobową publicznością.

Zabrzmiały zarówno tradycyjne kolędy i pastorałki, jak "Z narodzenia Pana", "Anioł Pasterzom Mówił", czy "Mędrcy Świata", jak i przeboje "Kto wie czy za rogiem", "Święta będą cały rok", czy "Dach".

Piękna muzyka wypełniła przestrzeń naszego zabytkowego kościoła i napełniła serca zebranych ludzi radością! Zdecydowanie udało się tym artystycznym i energetycznym wydarzeniem przedłużyć Święta Bożego Narodzenia o jeden, ten "trzeci dzień".

Zespołowi akompaniował znakomity pianista Kamil Barański – członek zespołów Maryli Rodowicz, Nicka Sincklera, Mateusza Krautwursta, grupy Śrubki Michała Jurkiewicza. Kierownik muzyczny cyklu Niebieski koncert Joanny Kondrat oraz zespołu Nataszy Urbańskiej. Właściciel Łukowa Studio. Regularnie udziela się również w innych projektach.

Zobacz galerię (5 zdjęć)