null

Kolędowanie z gospelowym zespołem Sound'n'Grace na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.12.2022 18:00 - 27.12.2022 20:00
Kościół Pokamedulski, ul. Dewajtis 3
Piosenka Autorska. Dziewięciu ludzi z zespołu Sound'n'Grace ubranych w dżinsowe oraz białe rzeczy.

Jeden z najpopularniejszych zespołów gospelowych w Polsce – Sound'n'Grace. Zespół jest chórem wykonującym muzykę gospel, soul, R&B i funk. Został założony przez Annę Żaczek i Kamila Mokrzyckiego w 2005 roku w Warszawie.

Sound'n'Grace nie jest klasycznym chórem gospel, zarówno pod względem repertuaru, jak i wizerunku scenicznego – koncertuje w kościołach, klubach jazzowych (Akwarium Jazzarium, Tygmont, Hybrydy), rockowych (Hard Rock Café), w centrach artystycznych (Fabryka Trzciny, Teatr Praga) oraz na scenach prestiżowych teatrów (Teatr Capitol, Teatr Kwadrat, Teatr Polski). 

Wśród solistów, którzy pracowali, bądź nadal pracują z chórem, znajdują się laureaci Opolskich Debiutów (TVP1), Szansy na Sukces (TVP2), Twojej Drogi do Gwiazd (TVN) oraz Konkursu Piosenki im. Agnieszki Osieckiej.

Ponadto grupa została doceniona przez takie gwiazdy polskiej sceny jazzowej i r’n’b jak: Dorota Miśkiewicz, Natalia Niemen, Mieczysław Szcześniak, Life New M czy NuSoulCity.

Gościnnie z chórem występowali także: Ola Nowak z zespołu „Dziewczyny“, Mateusz Krautwurst z „The Positive“, a także Nick Sinckler.

Koncert kolęd i pastorałek w pięknej przestrzeni Kościoła Pokamedulskiego na Bielanach to duża dawka pozytywnej energii, możliwość przeżycia niezapomnianych chwil i poruszenia serca, czyli można powiedzieć takie przedłużenie Świąt Bożego Narodzenia o jeszcze jeden – „trzeci dzień”.

Zespół w kameralnym, ale mocnym 8 osobowym składzie doborowych wokali zaśpiewa własne wersje kolęd, które ukazały się na płycie "Atom – edycja specjalna".

"Z narodzenia Pana" czy "Anioł Pasterzom Mówił", "Święta będą cały rok", "Mędrcy Świata" i wiele innych popularnych kolęd i pastorałek będzie można śpiewać wspólnie ze znakomitymi wokalistami zespołu.

Przygotujcie się na duża dawkę pozytywnej, świątecznej energii!

Data: 27 grudnia 2022 r. (wtorek).
Godz.: 18:00.
Miejsce: Kościół Pokamedulski.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Sprawdź lokalizację na mapie