null

Karta Warszawiaka: Jak promować swoją markę, produkty i usługi - czyli jak zostać Partnerem Karty (Urząd Miasta st. Warszawy)

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Karta Warszawiaka to program lojalnościowy m.st. Warszawy. 370 000 mieszkańców korzysta z Karty Warszawiaka. Z Kartą Warszawiaka użytkownicy mogą skorzystać ze zniżek oferowanych przez Partnerów Karty. Ich oferty są prezentowane na stronie oraz w Katalogu Ofert Partnerów Karty Warszawiaka drukowanych przez Urząd Miasta.

Jak dołączyć do Programu jako Partner? Tego dowiecie się na spotkaniu. Oraz będziecie mieć możliwość zadania pytań i rozwiania wszelkich wątpliwości.

Osoby,  które zarządzają na co dzień projektem Karty Warszawiaka w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, opowiedzą o korzyściach, użytkownikach oraz tym jak zostać w prostych krokach partnerem Karty Warszawiaka.   

Zapraszamy przedsiębiorców - szczególnie bielańskich - bo będziemy tworzyć Bielański Katalog Partnerów -  posiadających usługi, produkty pasujące do kategorii: Gastronomia i sztuka kulinarna, Zieleń i Ekologia, Sport i Rekreacja, Zdrowie i Uroda, Transport i motoryzacja, Turystyka i wypoczynek, Kultura i sztuka, Rozwój i Edukacja

Obowiązują zapisy. Zapisz się na spotkanie: TUTAJ