null

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
15.12.2021 19:00 - 15.12.2021 20:00
MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A
Misa tybetańska w kolorze złotym

Zapraszamy na koncert duetu Nada Bindu – masaż i kąpiele w dźwiękach.

Kąpiel w dźwiękach działa na wszystkie poziomy człowieka – ciało, umysł, duszę i aurę. Wywołuje ona stan głębokiego relaksu, a rozchodzące się fale wprowadzają w stan odprężenia i błogostanu. Wibracje mis mają tę samą długość fali co fale mózgowe. Podczas kąpieli, dźwięk mis zmienia fale Beta (częstotliwość naszych fal mózgowych) na fale Alfa (stan relaksu i odprężenia tuż przed snem i zaraz po przebudzeniu) a nawet Theta (stan medytacji, transu, intensywnego marzenia bądź emocji). Zatem już sam dźwięk tworzy energetyczne pole, a uczestnicy kąpieli znajdują się w bezpiecznej przestrzeni, otuleni dźwiękiem i wibracjami.

Misy i gongi wpływają na wzmocnienie energii życiowej, pogłębiają i uspokajają oddech, likwidują napięcia energetyczne gromadzone w ciele, polepszają jakość snu i radzenie sobie ze stresem, zwiększają ogólny poziom witalności. To tylko niektóre korzyści płynące z obcowania z dźwiękami mis i gongów. Kąpiel w dźwiękach to niezwykła podróż do przestrzeni spokoju, ciszy, piękna i harmonii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codzienności, zabiegania, bycia w ciągłym ruchu i stresie, tych, którzy pragną zatrzymać się, wejrzeć w siebie, uspokoić oddech, uporządkować myśli, poczuć błogość i dobrostan.

Przed kąpielą artystki opowiedzą o terapeutycznych właściwościach mis dźwiękowych i masażu misami wg metody Petera Hess’a, stosowanej w masażach indywidualnych. Każdy z uczestników będzie miał możliwość bezpośredniego kontaktu z misami, poczuć ich wibracje bezpośrednio na ciele, usłyszeć moc dźwięków wydobywających się po uderzeniu mis pałką.

Więcej informacji o duecie Nada Bindu - masaż i kąpiele w dźwiękach: https://bit.ly/3DW3LhC

Informacje organizacyjne:

  • Koncertu słuchamy na leżąco – prosimy o zabranie ze sobą mat do leżenia oraz kocyków.
  • Prosimy o punktualność – brak możliwości dołączenia w trakcie koncertu.

Data: 15 grudnia 2021 r. (środa).
Godz.: 19:00 – 20:00.
Miejsce: MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A.
Wstęp wolny.
Zapisy:
 https://www.strefazajec.pl/course/view/id/33402


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie