null

JoséSong – niech Cię usłyszą!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej JoséSong jako projekt został laureatem Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej, a jego autorzy to nauczyciele XXII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí w Warszawie.

W listopadzie odbędzie się edycja ogólnopolska Konkursu pod honorowym patronatem wielu instytucji, m.in. Marszałka Województwa Mazowieckiego pana Adama Struzika, Prezydenta m.st. Warszawy pana Rafała Trzaskowskiego,  Ambasady Kuby, Niemiec, Hiszpanii, Generalnego Przedstawicielstwa Walonia-Bruksela, Instytutu Francuskiego, Katedry Italianistyki UW, Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury, Fundacji im. Krzysztofa Dzikowskiego, Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie.

Tegoroczne jury tworzą osoby pracujące na co dzień w branży muzycznej, m.in.:

  • Krzysztof Dzikowski – autor tekstów piosenek, Przewodniczący Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR
  • Lanberry - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów
  • Jacek Maślanka – wokalista, trener wokalny, uczestnik The Voice of Poland.

W konkursie można wygrać cenne nagrody, m.in. warsztaty wokalne, 6h w studiu nagraniowym, vouchery na zakupy. Najlepsi uczestnicy wezmą udział w nagraniu płyty "JoséSong Superstars".
Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Trzeba przesłać piosenkę demo w obcym języku (nie angielski!), wypełniając do 18 października formularz znajdujący się na stronie konkursowej w zakładce "Zapisz się": www.josesong.waw.pl
Na przesłuchania, które odbędą się 15 listopada w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie, organizatorzy zaproszą ok. 60 najlepszych uczestników.
Szczegółowe informacje o Konkursie oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.josesong.waw.pl 
Zapraszamy również do śledzenia aktualności na Facebooku: https://www.facebook.com/konkursjosesong/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!