null

Jolka, Jolka pamiętasz? – Koncert Akustyczny zespołu The Mleko

Drukuj otwiera się w nowej karcie
17.11.2019 - 17.11.2019
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Rada i Zarząd Dzielnicy Bielany oraz Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury zapraszają:

Jolka, Jolka pamiętasz? – Koncert Akustyczny zespołu TheMleko

W programie polskie ballady rockowe i światowe hity muzyki pop. Usłyszymy takie przeboje jak „Donna” Ritchi Valensa, „Sealed With a Kiss” Jasona Donovana , i „Serce Ogrodu” zespołu Daab.

wstęp wolny

Miejsce: Filia BOK, Estrady 112

THE MLEKO
Zespół The Mleko powstał we wrześniu 2018 roku w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury na ulicy Estrady 112 z inicjatywy kompozytora i multiinstrumentalisty Zbigniewa Żaka.
Zespół to międzypokoleniowa grupa amatorów wspólnego muzykowania, których połączył zapał do nauki i miłość do muzyki. Zespół tworzą ludzie, którzy podążają za swoją pasją i w całości się jej poświęcają. Obecnie zespół liczy około 25 osób a liczba ta nadal rośnie.
Zespół w repertuarze ma utwory polskie i zagraniczne, latino, pop, blues, rock.
Działalność zespołu ma na swoim koncie kilkanaście koncertów w całej Warszawie.

————————————————-
Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia wyraża zgodę na dokumentowanie i rozpowszechnianie, w celach promocji swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami).

W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez Filię Bielańskiego Ośrodka Kultury i Miejsce Aktywności Lokalnej Studnia jest proszony o poinformowanie o tym fakcie organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.