null

Jesienne obserwatorium – leśne warsztaty rodzinne

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.11.2021 11:00 - 20.11.2021 14:00
MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A
Dziewczynka i chłopiec siedzą w lesie na drewnianych balach

Podczas „Jesiennego Obserwatorium” ruszymy wspólnie na poszukiwania śladów jesieni w Parku Młocińskim.

Jakie liście rosną w parku? Czym się od siebie różnią? Jakie kolory towarzyszą tej porze roku? Jakie odgłosy i zapachy? Razem poszukamy odpowiedzi na te i inne pytania, a na koniec stworzymy liścienne* dekoracje i ogrzejemy się przy ognisku!

Prowadzenie: Pola Rożek – etnografka, animatorka kultury, edukatorka przyrodnicza. Absolwentka Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej oraz studiów podyplomowych z zakresu edukacji i animacji w Instytucie Kultury Polskiej UW, a także na Wydziale Leśnym SGGW. Uczestniczyła w rocznych kursach edukacji przyrodniczej: „Pedagogika Dzikiej Przyrody” https://dzikiestudia.pl oraz „Kurs animacji i edukacji przyrodniczej” https://edukatorprzyrody.pl/. Prowadzi warsztaty edukacyjne we współpracy ze szkołami, instytucjami kultury, sołectwami. M.in. od 6 lat współpracuje z domem kultury w Koprzywnicy prowadząc cykl etnograficzno- animacyjny „Koprzywnica Patrzy/My”, przyglądając się historii i przestrzeni wiejskiej, krajobrazowi przyrodniczemu przez pryzmat lokalnych opowieści.

Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 10 lat wraz z rodzicami/opiekunami.

Data: 20 listopada 2021 r. (sobota).
Godz.: 11:00 – 14:00.
Miejsce: MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A.
Wstęp wolny.
Zapisy:
https://www.strefazajec.pl/course/view/id/33134


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie