null

Jesienna edycja warsztatów i spotkań pn. "Moc Kobiety"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W drugiej połowie września br. rusza kolejna edycja Mocy Kobiety, trzymiesięcznego cyklu warsztatów i spotkań dla kobiet. Projekt, realizowany jest we współpracy Urzędu Dzielnicy Bielany i Stowarzyszenia Twórców „Cztery wymiary to dla nas za mało”. Jego pomysłodawczynią i realizatorką jest Joanna Grabowiecka, reżyserka teatralna i trenerka rozwoju osobistego.

W tym roku inspiracją do stworzenia programu warsztatów jest ścieżka samorozwoju, którą praktykowano już w starożytności, a która opiera się na 14 filarach - m.in. takich, jak: harmonia, zdrowie, umiejętność planowania, budowanie wizerunku, szczęście, determinacja, poszukiwanie źródła osobistej mocy. Takie też będą tematy poszczególnych warsztatów w ramach tegorocznej Mocy Kobiety.

Szczegółowy plan warsztatów, daty spotkań oraz informacje dot. zapisów znajdą Państwo na stronie www.sztukadzikosci.com pod zakładką Moc Kobiety.

22 września (niedziela) w godz. 10.00-14.00 INAUGURACJA MOCY KOBIETY - Prowadząca Joanna Grabowiecka przedstawi program warsztatów i spotkań zaplanowanych na trzy kolejne miesiące.

Partner wydarzenia - firma MATEXI

Miejsce: Urząd Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29

Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń: mockobiety2018@gmail.com