Wydarzenie

Jazz w Podziemiach Kamedulskich – RGG Trio

21.10.2021 19:00 - 21.10.2021 21:00
Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3
 Czarno-białe zdjęcie trzech elegancko ubranych mężczyzn

RGG to Trio, które istnieje od 20 lat. Tworzą je: Łukasz Ojdana – fortepian, Maciej Garbowski – kontrabas, Krzysztof Gradziuk – perkusja.

Trio RGG: Łukasz Ojdana - fortepian, Maciej Garbowski - kontrabas, Krzysztof Gradziuk - perkusja to jeden z czołowych polskich zespołów jazzowych znany ze współpracy z Tomaszem Stańko. W 2021 roku RGG Trio obchodzi w tym roku 20-lecie swojej muzycznej działalności. Z tej szczególnej okazji w Podziemiach Kamedulskich Trio zaprezentuje przekrojowy program złożony z utworów z kilku ostatnich płyt. Usłyszymy autorskie kompozycje zespołu, utwory Krzysztofa Komedy oraz jazzowe interpretacje utworów Karola Szymanowskiego.

Jan Ptaszyn Wróblewski tak mówi o muzykach zespołu: "Każdy z osobna jest instrumentalistą na najwyższym poziomie, w dodatku z dużą dozą indywidualności, a poza tym wszyscy trzej razem - i to jest ich największa zaleta - bez przerwy nawiązują do tego, co właśnie robią partnerzy: słuchają się wzajemnie, wyczuwają, odbierają nawzajem swoje pomysły".

Data: 21 października 2021 r. (czwartek).
Godz.: 19:00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3.
WSTĘP WOLNY. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Transmisja również online, na profilu "Nasze Bielany" na Facebooku.

Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie