null

Jazz w Podziemiach Kamedulskich

Drukuj otwiera się w nowej karcie
12.11.2020 - 12.11.2020
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

W cyklu „Jazz w Podziemiach Kamedulskich” na warszawskich Bielanach wystąpi Krzysztof Herdzin, artysta wszechstronny, który chyba jako jedyny w Polsce z powodzeniem łączy intensywną działalność na polu muzyki klasycznej, jazzowej i pop. Jest m.in. pianistą i multiinstrumentalistą, kompozytorem, znakomitym aranżerem, dyrygentem, autorem piosenek, wykładowcą akademickim. Krzysztof Herdzin wraz z zespołem zaprezentuje materiał z ostatniej, bardzo osobistej płyty "The Book of Secrets”.

Koncert organizowany jest przez Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Podziemia Kamedulskie oraz Agencję Koncertową Pianoart. Sponsorem koncertu jest Veolia Energia Warszawa S.A.

KRZYSZTOF HERDZIN Quartet  - „The Book of Secrets”
Krzysztof Herdzin – fortepian
Marek Podkowa - saksofon tenorowy
Robert Kubiszyn -  kontrabas, gitara basowa
Cezary Konrad – perkusja

Wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Data: 12.11.2020 r.
Godz.: 19:00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3 + transmisja online na Nasze Bielany Online na FB

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność przyjścia. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, obowiązkowe maseczki.

UWAGA! Transmisja online koncertu odbędzie się na profilu Nasze Bielany Online na Facebooku.