null

Jarmark Kazimierski na Bielanach. Przy Jarmarku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
22.03.2020 12:30 - 22.03.2020 18:00
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

W programie koncertu: Piosenki śmieszne i dziwne, liryczne i fantastyczne, bajeczne i o wietrze ...

Wiersze i muzyka dla smyka w towarzystwie cymbałów, pianina, magicznych dzwonków i liry korbowej. Usłyszycie największe przeboje Ani Brody jak: "Szybko zbudź się szybko wstawaj" czy "Siedzieli na ganku".

Uwaga Dzieci! Powiem Wam dlaczego słońce leży na łące, elf jest dzielny jak lew, a babcia to największy skarb.

Uwaga Rodzice! Interaktywny charakter koncertu rozbudzi wyobraźnię Waszego dziecka.

Pozwoli rozpuścić wodze fantazji i przeżyć cudowną przygodę w Krainie Sztuki.

Zagra i zaśpiewa dla Was Ania Broda: śpiew, cymbały, lira korbowa, piano, dzwonki pentatoniczne, drumla , kantele i inne dźwiękowe niespodzianki .

 

ANIA BRODA o sobie:

Od zawsze śpiewam, gram na cymbałach, pianinie i bębnach. Komponuję muzykę autorską, tradycyjną, filmową. Piszę piosenki, kołysanki i inne miniatury muzyczne. Inspiracją jest dla mnie piękna poezja – szczególnie ta nieobliczalna i zagadkowa, w której dźwięczą słowa. W muzyce szukam nastrojów, kolorów, wzruszeń, tajemnic i nieprawdopodobnych historii, poruszających delikatne struny wyobraźni.

Śpiewam ponieważ organicznie potrzebuję tej formy ekspresji jaką jest śpiewanie, wołanie, wibrowanie dźwiękiem, krzyczenie, oddychanie śpiewem. Jest to środek wyrazu integralny z instrumentalną częścią mojej muzyki, ale też istniejący w przestrzeni solowej.Trudno mi wyobrazić sobie życie bez śpiewu. To jakby wyłączenie dźwięku w przestrzeni. Śpiew to dla mnie echo wydarzeń i emocji wokół mnie. Każdą muzykę jaką przyswajam poznaję za pomocą zaśpiewanej melodii. Dodatkowo piszę pieśni i piosenki, a więc opowiadam historie za pomocą melodii i głosu. To dla mnie forma sztuki na pograniczu muzykoterapii. Czysty głos działa i na słuchacza i na twórcę w sposób głęboko poruszający, oczyszczający i inspirujący. To mój własny sposób naprawiania rzeczywistości.”