null

Jak żyć? Pięćdziesiąt twarzy dyni

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.10.2019 - 29.10.2019
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Jak żyć?”, czyli dyskusyjny klub książki połączony z dobrą zabawą!

Dynia, królowa jesieni, coraz częściej gości na polskich stołach. Do niedawna kojarzyła się głównie z Halloween. Kto pozna dynię bliżej, zrozumie, że rola jedynie straszydła podświetlonego lampką, to rola statysty, a dynia zasługuje na rolę pierwszoplanową! Dynia wzmacnia system immunologiczny, jest bogata w witaminy, białko i kwasy organiczne. W kuchni właściwie nie ma ograniczeń: zamieni się w zupę, danie główne, deser, koktajl, jej pestki możemy chrupać podczas wieczornych maratonów seriali.

Warto zajrzeć do starych książek kucharskich, poczytać przepisy na modnych blogach kulinarnych, wymienić się pomysłami na zastosowanie dyni w pielęgnacji skóry. A gdyby tak zrobić z dyni stemple? Dzieci byłyby zachwycone!

Zapraszamy na spotkanie z nowego cyklu „Jak żyć?” Spotkania tematyczne będą pretekstem do rozmów o książkach, wymianą pomysłów i doświadczeń życiowych. Niech staną się sposobem na ciekawie spędzenie jesiennych wieczorów, impulsem do podtrzymania sąsiedzkich więzi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy w przyjazne i zawsze otwarte progi Studni MAL przy Estrady 112!

Prowadzenie: Natalia Mołoldowiec

Wstęp wolny