Ja i moje potrzeby – warsztat rozwojowy

20.01.2022 18:00 - 20.01.2022 20:00
MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A
Labirynt na plaży usypany z kamieni.

Większość z nas obecnie ogranicza kontakty do minimum, spędzamy więcej niż zazwyczaj czasu w domu, w związku z czym możemy odczuwać mniej przestrzeni dla siebie.

Pojawiają się nowe obowiązki i przeszkody do przezwyciężenia, spotykamy się z różnymi emocjami. Media społecznościowe wręcz zalewają nas dużą ilością często sprzecznych informacji, jednocześnie narzucając co robić w tym czasie. W tym niełatwym okresie wszyscy starają się jakoś sobie radzić, przetrwać, dostosować.

Zapraszamy na warsztat, na którym postaramy się wyciszyć i przyjrzeć się temu, czego tak naprawdę potrzebuje każdy z nas oraz przemyśleć, co możemy zrobić, by zaspokoić te potrzeby.

Zapraszamy na warsztaty, na których:

• zatrzymasz się na chwilę i przyjrzysz rolom w jakich funkcjonujesz;
  • spotkasz się ze swoimi potrzebami;
  • ustalisz, które z nich są dla Ciebie aktualnie ważne;
  • sprawdzisz, czy są one zadbane, czy może poświęcasz uwagę czemuś innemu;
  • opracujesz indywidualny pierwszy krok w kierunku zadbania o siebie.

Prowadzenie: Marlena Wiśniewska – absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Obecnie odbywa czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu systemowym prowadzonym przez Centrum Psychologiczno-Medyczne Mabor – atestowane i rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Prowadzi konsultacje oraz psychoterapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz par i rodzin. Pracuje w nurcie integracyjnym z elementami podejścia systemowego.

Data: 20 stycznia 2022 r.
Godz.: 18:00 – 20:00.
Miejsce: MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A.
Wstęp wolny.
Zapisy:

Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie