null

IX edycja Warszawskich Dni Rodzinnych już 17-19 marca 2017 r.!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.03.2017 - 19.03.2017
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

 Tęsknicie za wiosną? Nie macie pomysłów na rodzinne, zimowe wypady? Brakuje Wam słońca?? Nie martwcie się! Jak co roku Zwalcz Nudę razem z Miastem st. Warszawy pomoże wam przetrwać wiosenne przesilenie zapraszając na kolejną edycję Warszawskich Dni Rodzinnych. To już IX edycja!

Warszawskie Dni Rodzinne, to wyjątkowy weekend, podczas którego najlepsze miejskie instytucje otwierają swoje drzwi dla warszawskich rodzin. Co roku na dwa weekendy (na wiosnę oraz na jesieni) zamieniamy stolicę w wielki, radosny plac zabaw. Dzięki współpracy z setkami punktów w stolicy tworzymy wyjątkowy program animacji.Wszystko jest otwarte, bezpłatne i skierowane do rodzin: pokazowe zajęcia językowe, sportowe, artystyczne, warsztaty dla rodziców, eksperymenty oraz setki innych atrakcji jak spektakle teatralne oraz specjalne wystawy w muzeach.

Trzeci weekend marca to dla warszawskich rodzin trzy dni wspaniałej zabawy. Czekają na was między innymi:   zajęcia z matematyką na wesoło przygotowane przez Matplanetę, szkoła językowa Archibald zorganizuje warsztaty plastyczne z językiem angielski; Dziecięca Akademia Twórczości zaprasza na zajęcia z robotyką RoboRobo oraz z Robo Maincraftem; w księgarni Baczyńskiego spędzicie czas w latynoskim klimacie, a rodzice spróbują wybornej południowoamerykańskiej kawy. Fundacja Nowolipki przygotowała warsztaty z witrażu – puzzle na szkle; Fundacja NUD pokaz - Czy w morskich głębinach mieszkają potwory? Na najmłodszych czekają również zajęcia z podstaw programowania - a to tylko kilka z przygotowanych zajęć! Podczas tej edycji WDR będziecie mogli bezpłatnie wejść do najciekawszych muzeów, teatrów i kin w Warszawie. Czekają na Was zaproszenia m.in. do: Teatru Studio, Teatru Guliwer, Kina Muranów, Kina Iluzjon oraz Kina Wisła na Misiowe Poranki, Muzeum Domków dla Lalek, Muzeum POLIN czy Zamku Królewskiego.

Dopełnieniem tego weekendu będzie Warszawski Piknik Rodzinny 19 marca 2017 r. w CRS Bielany na ul. Lindego 20 w godz. 11:00-15:00, którego współorganizatorem jest Urząd Dzielnicy Bielany. Na Pikniku na warszawskie rodziny będzie czekała moc niepowtarzalnych atrakcji. Podczas gdy rodzice będą zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, psychologów i lekarzy, na najmłodszych będzie czekało mnóstwo wspaniałej zabawy: spotkanie z rybką MiniMini, z maskotką ZTM – uroczy Bilecik; dzieci będą miały okazję zobaczyć jak pracuje zespół Straży Pożarnej, która na Piknik przyjedzie wozem ratunkowo-gaśniczym. Szkoła j. angielskiego Helen Doron English przeprowadzi zajęciadla dzieci już od 3 miesiąca życia - kurs, który poprzez piosenki, rymowanki i wyliczanki pozwala osłuchiwać się z językiem. Będzie też okazja do zrobienia sobie szalonych, nietypowych zdjęć w fotobudkach Cameralnie i Make a Wish, lub profesjonalnych fotografii na stoisku Magiczne Chwile. Leroy Merlin zaprosi wszystkich do wspólnego sadzenia roślinek, o stylizację dziecięcych fryzur zadbają Fryzurki spod Chmurki, zaś Funiversity przeprowadzi wybuchowe eksperymenty. Na Pikniku pojawią się również mamy blogerki, autorki takich blogów jak: nebule.pl, mamawarszawianka.pl, mamacarla.pl czy ohmummy.pl. Blogerki podpowiedzą jak stawiać czoła wyzwaniom rodzicielstwa oraz jak odnaleźć swoją pasję jako mama, zaś Justyna Tomańska autorka portalu najlepszedladzieci.pl będzie podpisywać swoje książki. Patronami Pikniku są również autorzy bloga Mądrzy Rodzice, który jest jednym z najpoczytniejszych portali parentingowych w Polsce!

W piknikowej strefie CHRONIĘ, BO KOCHAM pary spodziewające się dziecka będą mogły spotkać się
z wykwalifikowaną doulą, która na czas ciąży i połogu wesprze przyszłych rodziców swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki rozmowie z przedstawicielami Pramerica Życie młodzi rodzice poznają najlepsze sposoby zabezpieczenia przyszłości finansowej swojego dziecka, aby całą rodziną mogli w spokoju ducha realizować swoje marzenia i czerpać więcej z życia, dowiedzą się również kim jest Life Planner® i jak bardzo wartościowa jest jego pomoc. W tej strefie również m.in.: Basket Kids przygotuje animacje sportowe z elementami koszykówki; zabawy klockami małymi, dużymi i tymi zupełnie nietypowymi zapewni Klockownia; naukę pierwszej pomocy przeprowadzi Pogotowie Ratunkowe; zaś Fundacja Wiewiórki Julii zaprosi maluchy na bezstresowy przegląd stomatologiczny.

Pramerica Życie TUiRSA należy do spółki Prudential Financial, Inc. (PFI) - jednej z największych instytucji finansowych na świecie o ponad 140-letniej historii. W Polsce oferujemy ubezpieczenia na życie o jednym z najszerszych zakresów ochrony. Na rynku wyróżnia nas wyjątkowa dbałość o Klientów i ich zaufanie, a także najwyższe standardy obsługi. Naszym Klientom dajemy realne oparcie finansowe w momencie, gdy tego najbardziej potrzebują, a przez cały okres współpracy chronimy to, co dla nich najważniejsze, pomagając im czerpać więcej z życia.  Tworzymy przyjazne i oparte na szacunku środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą się rozwijać, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Dzięki stabilnym fundamentom - naszym wartościom - towarzyszącym nam w codziennej pracy wspólnie tworzymy firmę, która wspiera Klientów w realizacji ich celów życiowych i odpowiada na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby.

To tylko niektóre z atrakcji, z których będzie można skorzystać podczas Warszawskich Dni Rodzinnych. Pamiętajcie, że wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny, po uprzednim zapisaniu się i zarezerwowaniu miejsca!

Nie może Was zabraknąć!

Więcej informacji na:www.warszawskiednirodzinne.pl