null

IV Festiwal Filmów Chrześcijańskich – ARKA 2019

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.12.2019 - 01.12.2019
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce zaprasza na Festiwal Filmowy ARKA 2019. Będzie to czwarta edycja popularnego festiwalu filmów chrześcijańskich. W Dobrym Miejscu odbędzie się warszawska edycja wydarzenia.

IV Festiwal Filmów Chrześcijańskich „Arka”
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, ul. Dewajtis 3.
Czas trwania: do 2019-12-01

Czwarta już edycja Festiwalu Arka jest odpowiedzią na potrzeby ludzi ceniących spotkania z filmem dobrym i ważnym – w myśl hasła przewodniego: „Weź udział w święcie kina chrześcijańskiego”. Wierzymy, że filmy, które wybraliśmy i które obejrzy polska publiczność, wpisują się w mądrą i otwartą dyskusję o współczesnym świecie. Filmy, które mówią o sensie życia i o wartościach chrześcijańskich. Wartościach, które zbudowały fundamenty naszego świata, które są tak ważne dla wspólnego rozwoju Polski i Europy.
Fundacja Węzeł

Zobacz oficjalny zwiastun Festiwalu: https://youtu.be/WR_YZHO7H8M

Dlaczego Należy schować się w ARCE? o. Marek Kotyński CSsR i Paweł Kęska w wideo-zaproszeniu: https://youtu.be/xbRwVnthzd4

IV Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA 2019 odbywa się w 8 miastach Polski: w Głuszycy, Krakowie, Lublinie, Łomży, Nowym Sączu, Rzeszowie, Siedlcach oraz Warszawie. Filmy prezentowane są w kolejne weekendy listopada 2019.

W programie tegorocznej edycji Festiwalu ARKA znajdują się najważniejsze premiery kina chrześcijańskiego:
 


Festiwal Filmów Chrześcijańskich ARKA jest dla tych, którzy są ciekawi. Dla tych, którym nie jest wszystko jedno. Dla tych, którzy poszukują prawdy i odpowiedzi na najważniejsze pytania. Wreszcie dla tych, którzy kochają kino i chcą w nim spędzać czas w przekonaniu, że nie był to czas stracony.
Festiwal ARKA to także: spotkania wokół tematyki filmów z liderami lokalnych społeczności, dyskusje na ważkie społecznie tematy, poruszające problemy współczesnego świata, spotkania z twórcami filmów pokazywanych na festiwalu, koncerty, warsztaty.

Szczegóły: www.festiwalarka.pl