null

IV edycja Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Przed nami kolekcjonerska jesień, zapraszamy na IV edycję Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej, która ponownie zagości na warszawskich Bielanach. To niezwykła okazja na uzupełnienie swoich kolekcji o nowe interesujące walory, spotkanie się z kolekcjonerami z całej Polski, uzyskanie porad od ekspertów oraz wymianę wiedzy i doświadczeń.

Podczas IV edycji Warszawskiej Giełdy Kolekcjonerskiej swoją premierę w Polsce będzie miał pamiątkowy banknot 0 Euro Souvenir przedstawiający Kolumnę Zygmunta i Zamek Królewski. Nakład zaplanowano na 5000 egzemplarzy, a cenę emisyjną na 15,00 zł.

Pierwsza emisja banknotu 0 Euro miała miejsce we Francji w 2015 roku, później projekt 0 Euro Souvenir rozprzestrzenił się na całą Europę. Jednym z celów emisji jest podnoszenie świadomości społeczeństwa w poszczególnych krajach europejskich na temat najważniejszych historycznych i kulturowych zabytków, ciekawych turystycznie miejsc, ważnych wydarzeń i wybitnych osobistości.

Banknot 0 Euro Souvenir produkowany jest we francuskiej drukarni papierów wartościowych Oberthur, która odpowiada za druk oryginalnych banknotów euro. Banknot Euro Souvenir jest wyprodukowany w 100% z bawełnianego papieru, takiego, na jakim są drukowane obiegowe banknoty euro, oraz zawiera liczne zabezpieczenia, jak np. hologram, znak wodny, mikrodruk, elementy ochronne UV i wiele innych.

Emitentem banknotu jest Nunofi s.r.o.

Więcej informacji na:
http://www.euro-souvenir.pl/
http://www.euro-souvenirscheine.de/ 
https://www.facebook.com/EuroSouvenirPL

Data: 24 listopada 2019 r. (niedziela).
Godz.: 10.00-16.00.
Miejsce: Centrum Rekreacyjno-Sportowe Dzielnicy Bielany, ul. S.B. Lindego 20.
Więcej informacji na stronie: kolekcjonujemy.com

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Zobacz galerię (2 zdjęć)
0 Euro

Załączniki: