null

IV Bielańskie Targi Pracy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

1880 ofert z 41 firm czekało na chętnych podczas Targów Pracy, które po raz czwarty organizowało Bielańskie Centrum Pomocy Społecznej.

Impreza organizowana we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, pod honorowym patronatem burmistrza Karola Szadurskiego odbyła się ponownie w Bielańskim Ośrodku Kultury przy Goldoniego 1.

16 października br. od 10-tej swoje stoiska prezentowały firmy budowlane, ochrony mienia, handlowe, ubezpieczeniowe, zakłady pracy chronionej oraz Wojewódzki i Powiatowy Urząd Pracy. Osoby bezrobotne myślące o podjęciu własnej działalności gospodarczej mogły skorzystać z porad w punkcie konsultacyjnym, mniej odważni wypełnić aplikacje licznie reprezentowanych firm pośrednictwa pracy lub zapisać się na jedno z wielu oferowanych szkoleń. Wszyscy mogli skorzystać z "Warsztatów aktywnego poszukiwania pracy" jakie w trakcie trwania Targów prowadzili specjaliści z Urzędu Pracy.

Jak szacują pracownicy Bielańskiego Centrum Pomocy Społecznej targi odwiedziło ponad 1200 osób, które mogły złożyć swój życiorys i odbyć pierwszą rozmowę z potencjalnym pracodawcą.