null

Hala pneumatyczna nad boiskiem piłkarskim "Syrenki" już otwarta!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od dzisiaj, 3 listopada działa hala pneumatyczna nad boiskiem piłkarskim Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Syrenka” w Parku Olszyna. Dzięki obecnemu przykryciu użytkowanie boiska będzie możliwe przez cały rok. Skorzystają na tym na pewno szkoły, organizacje sportowe, czy po prostu zwykli mieszkańcy, którzy nabiorą ochoty na przykład na mecz piłki nożnej w środku zimy. Dzięki boisku zamkniętemu „w balonie” będą mogli zagrać na dobrze utrzymanej nawierzchni bez groźby, że natrafią na wodę albo lód.

Uroczystego otwarcia dokonali m.in.: Burmistrz Dzielnicy Bielany Tomasz Mencina wspólnie z zastępcami Grzegorzem Pietruczukiem i Włodzimierzem Piątkowskim oraz dyrektor CRS Bielany Anną Szymczak-Gałkowska.

Uroczystość otwarcia uatrakcyjnił pokaz sztuczek piłkarskich – Freestyle Football oraz mecz młodych zawodników trenujących piłkę nożną, za który otrzymali okolicznościowe medale. Wręczali je wraz z dyplomami członkowie Zarządu Dzielnicy Bielany oraz bielańscy Radni Wojciech Borkowski, Piotr Ślaski i Ryszard Zakrzewski.

Mamy nadzieję, że dzięki tej hali bielański CRS stanie się jeszcze popularniejszy i będzie służył mieszkańcom przez cały rok.

Zobacz galerię (8 zdjęć)