null

Grzyby nadrzewne – spacer mykologiczny z Łukaszem Tulejem online

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.11.2020 12:00 - 08.11.2020 12:30
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Czy zwracasz uwagę na grzyby rozwijające się na korzeniach, pniach i gałęziach drzew i krzewów? Podczas spaceru poznacie ucho bzowe - grzyba nadrzewnego, który, stymuluje system odpornościowy, regeneruje cerę i włosy, przeciwdziała nadciśnieniu i kruchości naczyń krwionośnych. Dowiecie się, dlaczego błyskoporek podkorowy jest lekiem na wszystko i jak zrobić opatrunek z huby białej. 

Warsztaty w formule Live na FB.

prowadzenie: Łukasz Tulej
 
Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.
 
Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS)
Miejsce: Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury Adres: ul. Estrady 112, Warszawa kontakt: info@bok-filia.eu, warsztat odbędzie się ONLINE na Facebooku Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury