Gala Festiwalu Osiągnięć Bielańskich Placówek Oświatowych

W dniach 7 – 8 czerwca 2018 r. już po raz dziewiąty w gościnnych progach Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Szegedyńskiej 9a odbyła się Gala Festiwalu Osiągnięć Bielańskich Placówek Oświatowych, którą brawurowo prowadziła Eliza Czachorowska.

Ta cyklicznie organizowana impreza pozwala zaprezentować uczniom szkół i przedszkolakom swoje talenty. Licznie zgromadzona publiczność – dzieci, młodzież, dyrektorzy, nauczyciele i rodzice oklaskiwali najciekawsze z nich.

Nagrody - statuetki i dyplomy wręczyli Tomasz Mencina –Burmistrz Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany, Radni Dzielnicy Bielany Wojciech Borkowski i Natalia Krupa oraz Zofia Gajewicz – Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania. Serdeczne gratulacje dla wszystkich młodych artystów.

Zobacz galerię (5 zdjęć)