null

Gala "Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W poniedziałek, 18 stycznia, w Sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany odbyła się uroczysta gala „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”. Już od wielu lat odbywa się takie spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz aby nadać tytuł Honorowej Babci i Honorowego Dziadka. W tym roku otrzymali je Agata Młynarska i Krzysztof Cugowski.

Galę poprowadzili: Zofia Czernicka (Honorowa Babcia z lat poprzednich), Michał Olszański, Conrado Moreno oraz Agnieszka Olender.

Jak co roku, na spotkaniu pojawiło się wielu znakomitych gości – Honorowe Babcie i Honorowi Dziadkowie z lat poprzednich: m.in.: Teresa Lipowska, Halina Rowicka, Janusz Tylman, Krzysztof Kalczyński. Ponadto Krzysztof Zanussi - honorowy Członek Rady Fundacji Żyj z pasją oraz wielu przyjaciół fundacji. Podczas spotkania zostały wręczone nagrody laureatom II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka” – edycja łowicka. Zwykle podczas gali wręczana jest statuetka dla Człowieka z pasja - w tym otrzymali ją Ludzie z pasją czyli aktorska para Halina Rowicka i Krzysztof Kalczyński. Został też przyznany tytuł Firmy z pasją – otrzymała go firma Green Sense.

W spotkaniu wzięli udział Wiceburmistrzowie Bielan: Grzegorz Pietruczuk, Artur Wołczacki i Włodzimierz Piątkowski, a także bielańscy radni.

Tę wyjątkową uroczystość zakończył występ Krzysztofa Cugowskiego z akompaniamentem syna – Piotra Cugowskiego.

Organizatorami spotkania byli Fundacja Żyj z pasją oraz Astra S.A. Partnerem wydarzenia był Urząd Dzielnicy Bielany.