null

FINAŁ DZIELNICOWEGO ETAPU XXIII EDYCJI SAMORZĄDOWEGO KONKURSU NASTOLATKÓW "OŚMIU WSPANIAŁYCH" 2016 r.

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Już po raz XXIII odbył się Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Uczniowie z bielańskich szkół co roku biorą w nim udział i odnoszą sukcesy. Celem przedsięwzięcia jest  przede wszystkim promowanie pozytywnych postaw u dzieci i młodzieży, a także upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu w ramach programu Fundacji „Świat na Tak” pod hasłem: „Wychowanie przez pracę i pomoc słabszym”.

Dzisiaj, 12 kwietnia, w sali widowiskowej bielańskiego ratusza odbyła się Gala Finałowa Konkursu, w której udział wzięli wyróżnieni oraz ich opiekunowie.

„To niezwykle ważna inicjatywa, która pokazuje, że ludzie, którzy znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji, mogą liczyć na pomoc wolontariuszy, poświęcających swój wolny czas i serce” – powiedziała Joanna Fabisiak, Posłanka RP.

Uczestników konkursu zaprezentowała Zofia Gajewicz – Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania, a nagrody wręczali: Joanna Fabisiak – Poseł PR; Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Bielany: Grzegorz Pietruczuk i Artur Wołczacki oraz Natalia Krupa – Radna Dzielnicy Bielany.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!