null

Fiesta Rodzinna

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.05.2017 - 20.05.2017
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa
Drodzy,
Już po raz piaty zapraszamy na Fiestę Rodzinną! Zaczynamy o godz. 12.00 i bawimy się do wieczora.


Jak co roku będzie mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu!

Animacje dla dzieci zapewni Fundacja Miejsce Kreatywne, która przygotowała dla najmłodszych warsztaty z tworzenia lalek podobnych do tych, którymi bawili się nasi dziadkowie oraz gry, które dorośli znają z dzieciństwa. To wspaniała okazja, aby towarzyszący dzieciom dorośli podzielili się swoim doświadczeniem! Będzie super!

Dla trochę większych dzieci mamy zabawy sportowe, które przygotowała szalona i wysportowana grupa Naprzód Młociny!

Lubicie Kubusia Puchatka? No jasne! My również! Dlatego Kubuś i jego przyjaciele zawitają w tym roku na ul. Cegłowską! „Kubuś Puchatek i dzionek szalonek” to niezwykły spektakl w wykonaniu rodziców dzieci z Przedszkola nr 181 „Wesołe Nutki”. Uwaga! Spektakl rozpocznie się o godz. 15.00.

Dla wszystkich starszych i młodszych wielki hit!!!ELEKTRYCZNY TOR WYŚCIGOWY, na którym może się ścigać aż sześć samochodzików � jednocześnie. Tor ustawiony będzie na otwartej przestrzeni (zajmuje 9 m2) i jest wyposażony w pit stop, zmianę opon i tankowanie benzyny!Ta wyjątkowa atrakcja przyjeżdża do nas aż z Automobilklubu z Poznania:)

Dla tych z Was, którzy interesują się modą, Justyna Lassota, projektantka i stylistka, podpowie, doradzi, jak się ubrać. Justyna przygotowała specjalnie dla Was "Zabawę z modą na Bielanach"!

Natomiast dla wielbicielek i wielbicieli tajników latania przewidzieliśmy warsztaty modelarskie pod kier. specjalisty w tej dziedzinie, Waldemara Mozera. Przy sprzyjającej aurze będziemy puszczać balony na ogrzane powietrze, pilotować helikoptery i sklejać modele samolotów z napędem gumowym. Usłyszymy także i zobaczymy, jak działa silnik spalinowy do samolotów.

Fiesta Rodzinna, jako impreza wielopokoleniowa, może stać się świetną okazją, by odnaleźć swoich przodków! Wanda Korzeniewska opowie Wam, jak dotrzeć do źródeł, dzięki którym będziecie mogli odtworzyć drzewo rodowe Waszej rodziny. �

W porze podwieczorku Fundacja Zdrowi bez cukru przygotuje specjalnie dla Was, przy Waszym współudziale, pyszne, zdrowe i słodkie przekąski.

Będzie z nami także piekarnia Piwoński, lokalna firma z Łomianek, w której z dziada pradziada wypieka się tradycyjny, zdrowy chleb.

O 16:30 odbędzie się koncert i tradycyjny dancing pod bielańskim niebem. Tym razem zagra dla Was zespól Gabán Azul. Gabriel, lider zespołu, pochodzi z Meksyku, a mieszka na Bielanach. Jesteśmy pewnie, że zespół Gabán Azul latynoskimi rytmami porwie Was do tańca.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Fiesta realizowana jest siłami lokalnych stowarzyszeń i przedsiębiorców działających na Bielanach. Realizuje ją Stowarzyszenie Twórców „Cztery wymiary to dla nas za mało”.
Dziękujemy za wsparcie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy oraz MDK Bielany, BOK Bielany i lokalnym przedsiębiorcom. Cieszymy się, że po raz kolejny jesteście z nami! 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców – przychodźcie całymi rodzinami:)
Do zobaczenia!
Stowarzyszenie Twórców "Cztery wymiary to dla nas za mało", czyli Sebastian Świerszcz, Tomasz Leszczyński i Joanna Grabowiecka