null

Fiesta rodzinna

Drukuj otwiera się w nowej karcie

26 maja w niedzielę, w ogrodzie Młodzieżowego Domu Kultury „Bielany” przy ul. Cegłowskiej 39 zaprosiliśmy mieszkańców Bielan na Fiestę Rodzinną. Zebranych powitali: burmistrz Dzielnicy Bielany Rafał Miastowski, jego zastępca Grzegorz Pietruczuk, Joanna Leszczyńska - prezes Stowarzyszenia "Mamy Czas" oraz animator całej imprezy Sebastian Świerszcz.

Trudno wymienić wszystkie atrakcje tego dnia: dzieci oglądały spektakl „Wombat nie śpi”, przygotowywały broszki dla mam na warsztatach ceramicznych oraz bawiły się m.in. na stoisku „Mamy czas” (współorganizatorów Fiesty). Starsi mogli się przebadać na stoisku SPZZLO Warszawa – Żoliborz. Na wspólny podwieczorek o godz. 16:00 zaprosił zastępca Burmistrza Marek Lipiński.

O godz. 17:00 rozpoczął się wyczekiwany dancing – do tańca przygrywał band Cezarego Szczygielskiego. Wybraliśmy najpiękniejszą parę taneczną i nagrodziliśmy ją zaproszeniem do teatru. Wśród bawiących się na Fieście był też zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany Piotr Rudzki z synkiem. Okazało się, że teren wokół MDK – u jest wspaniałym miejscem do organizowania rodzinnych imprez. Dziękujemy za wspólną zabawę! Pełna lista podziękowań dla organizatorów i sponsorów znajduje się na stronie: www.fiestarodzinna.blogspot.com.