null

Festiwal Wolontariatu – piknik

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na Piknik w ramach Festiwalu Wolontariatu "Ochotników warszawskich"! Już dziś rezerwujcie terminy, widzimy się 8 czerwca br. w godzinach 17.00-21.00 przy muralu projektu "Ochotnicy warszawscy" (przy moście Gdańskim). #DzielnicaWisła Zobaczcie co takiego "zmalowaliśmy" #NaturalnieNadWisłą!

Na uczestników wydarzenia czekają:
- koncert na żywo,
- rejsy po Wiśle,
- zajęcia taneczne,
- gra na bębnach,
- ćwiczenia z pierwszej pomocy,
- przejażdżki na tandemach,
- puzzle wielkoformatowe,
ale to nie wszystko! Nie wyjdziecie z Pikniku z pustymi rękami – każdy będzie mógł wykonać wolontariacką przypinkę, a także wziąć udział w quizie z nagrodami!

Prawdę powiedziawszy - my nie możemy się już doczekać! Podczas pikniku zadbamy o przestrzeń na integrację i rozmowę o możliwościach zaangażowania w wolontariat w Miasto Stołeczne Warszawa. Bierzcie ze sobą znajomych i wpadajcie nad Wisłę! Zapraszamy! #KulturalnieNadWisłą

Wstęp wolny!
-------------------------------------------------------------------------------------------
Piknik na bulwarach wiślanych przy moście Gdańskim jest częścią Festiwalu Wolontariatu „Ochotników warszawskich”, w ramach którego odbędą się spotkania, debata i warsztaty z tematyki wolontariatu. Zapraszamy!

Szczegóły na stronie: www.ochotnicy.waw.pl/festiwal.
wolontariat.org.pl #ochotnicypracownicy Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) Dzielnica Wisła
-------------------------------------------------------------------------------------------
Projekt „Ochotnicy warszawscy” OCHOTNICY WARSZAWSCY, realizowany przez Urząd m.st. Warszawy w partnerstwie z warszawskimi organizacjami pozarządowymi i instytucjami, ma na celu promocję i rozwój wolontariatu w stolicy.

Szczegóły: www.ochotnicy.waw.pl