null

Festiwal Muzyki Kameralnej na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Fortepian oświetlony punktowym światłem na scenie

W tym roku Bielany także świętują Międzynarodowy Dzień Muzyki!

Ten dzień uświetni występ wybitnego, polskiego pianisty - Marka Brachy. Jest on nie tylko znany ze swojego udziału w XVI Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Warszawie, ale także koncertów, które grał na największych, światowych scenach, m.in. Chinach, Japonii, Włoszech, Niemczech, Francji, USA, Wenezueli i Chile. Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Festiwal Muzyki Kameralnej na Bielanach”.

Artysta wystąpi na deskach muzycznej sceny Bielańskiego Ośrodka Kultury wraz z ponadczasowym programem, składającym się z najpiękniejszych utworów Fryderyka Chopina. Usłyszymy między innymi mistrzowskie wykonania walców, mazurków i nokturnów. Nie zabraknie także najbardziej rozpoznawalnego utworu kompozytora – Impromptu cis-moll op. 66.

Data: 1 października 2021 r. (piątek).
Godz.: 18:00.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1.
WSTĘP WOLNY. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ PRZYJŚCIA.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki: