null

Dzień Seniora

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dzieci z przedszkola 272 zawsze pamiętają o bielańskich seniorach. Tradycją naszego Przedszkola są wspólne spotkania z seniorami z okazji świąt Dnia Seniora, Dnia Dziecka. Niestety w tym roku nie mogliśmy osobiście gościć seniorów w Naszym Przedszkolu. Dlatego z okazji Europejskiego Dnia Seniora 25 października dzieci w przedszkolu przygotowały własnoręcznie wykonane drobne upominki i okolicznościowe kartki z życzeniami. Chciałyśmy w ten sposób podziękować seniorom, że także o nas pamiętali w Dniu Dziecka. Dostaliśmy piękną niespodziankę przesłaną przez Ośrodek Wsparcia dla Seniorów: Al. Zjednoczenia 13 w postaci filmu pt. "Niesamowite przygody skarpetki". Mogliśmy także wysłuchać osobiście nagranych życzeń, skierowanych do przedszkolaków.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy osobiście gościć seniorów, aby wspólnie bawić się, świętować i słuchać ciekawych historii i wspomnień Naszych gości.

Link do krótkiego filmu (bajka o skarpetkach oraz życzenia od seniorów), który uczestnicy Ośrodka Wsparcia dla Seniorów Nr 1 przygotowali z myślą o Dzieciach podczas zajęć teatralnych w placówce: https://youtu.be/JSPGQ4NoXg.

Dwóch Seniorów stoi z podarunkami od przedszkolaków. Własnoręcznie wykonana kartka przedstawiająca Misia Uszatka oraz paczka ze słodkościami.