null

Dzień sąsiada na Młocinach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.05.2017 - 28.05.2017
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

12:00-15:00 
Zostań mrówką w ogródku

Czy porządki mogą być świetną zabawą? No pewnie! Przebierz się za mrówkę i uporządkuj z nami ogródek przylegający do Samogłoski… Zamieciemy, zagrabimy, a na koniec rozstawimy leżaki, wypijemy lemoniadę i zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie! Stroje dla dużych i małych mrówek będą dostępne na miejscu :)

Wypleć z nami płot
Tworzymy sąsiedzką instalację artystyczną - wielką plecionkę ze sznurków. Pod okiem artystki Ani Wójcik wypleciemy na bramie napis “Samogłoska”. Od tej pory nie sposób będzie nas nie zauważyć. 

16:00-18:00 
Sąsiedzkie wypieki

Po pracy w ogródku zapraszamy na deser - domowe rurki prosto z waflownicy wypełnione przepysznym kremem według receptury naszej sąsiadki Kasi.

Jedyny taki obrus! 
Kto powiedział, że obrus nie może być dziełem (sąsiedzkiej) sztuki? Stwórz z nami jedyny w swoim rodzaju nakrycie stołu. Możesz wyszyć na nim swoje imię i co tylko przyjdzie Ci do głowy. Obrus będzie można podziwiać w Samogłosce przy sąsiedzkiej kawie i rurkach z kremem.

18:00-20:00
Ciastka i opowiastka

Rodzinna wieczorynka podczas której dzieci uruchamiają wyobraźnię, sami wymyślają historie i bawią się żywym słowem. Uczymy się wzajemnie słuchać w przyjaznej, domowej atmosferze.

Samogłoska Miejsce Aktywności Lokalnej ul. Samogłoska 9A, lokal 3 piętro I, wejście od ulicy Balaton Kontakt: samogloska.bok@gmail.com Tel: 511 993 587