null

Dzień Pluszowego Misia w Tajemniczym Ogrodzie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Pod koniec listopada wszystkim znany i lubiany pluszowy miś obchodził swoje święto. Postanowiły to uczcić również dzieci z Przedszkola 182 Tajemniczy Ogród. Każde dziecko przyniosło tego dnia do przedszkola swojego misia, aby wspólnie się z nim bawić. Dowiedzieliśmy się jaka jest historia powstania pluszowego misia, wspólnie śpiewaliśmy piosenki o misiu, odgadywaliśmy najbardziej znane misie z książek i filmów.

W naszych salach przedszkolnych ukryte były zadania do wspólnej zabawy z misiami. Dzieci przypominały sobie zabawę „Stary niedźwiedź mocno śpi”, obejrzały krótki film jak powstają misie w fabryce zabawek, razem ze swoim misiem brały udział w zawodach sportowych, robiły serduszka dla swoich pluszowych przyjaciół, rysowały grupowego misia.

Radości i zmagań tego dnia było bardzo dużo. Wszyscy cieszyliśmy się, ze możemy mieć swojego przyjaciela, który już od najmłodszych lat towarzyszy nam w dziecięcej podróży nie tylko w przedszkolu, ale także w domu, podróży, w chorobie. To właśnie on jest powiernikiem naszych sekretów, smutków i radości.

Katarzyna Panas

Janina Tiereszko

Zobacz galerię (2 zdjęć)