null

Dzień Otwarty w BOK

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.09.2020 12:30 - 05.09.2020 20:00
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty w BOK,  5 września od godz. 12.30. Przygotujcie się na duża dawkę kultury! :)

Miejsce: scena letnia przed BOK – WSTĘP WOLNY

W razie niepogody zapraszamy do sali widowiskowej (wejściówki dostępne od 1.09 w BOK i na www.bok-bielany.eu) Ilość miejsc ograniczona!

! WAŻNE w miarę wolnych miejsc możliwość zapisu na zajęcia w BOK Goldoniego 1!

g. 12.30 “Magiczna podróż” interaktywne przedstawienie/ scena letnia przed BOK

Zapraszamy w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych, świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty IV edycji programu Mam Talent, autora wirtualnego projektu Akademia Magii, który skupił ponad 6 mln. widzów…
Błyskawiczne metamorfozy, lewitacje, teleportacje, rozdzielanie tułowia, latające stoły, pojawiające się i znikające przedmioty, mnóstwo interakcji i dobrej zabawy oraz walory artystyczne sprawią, że zarówno dziecięca jak i dorosła część widowni z zachwytem będą uczestniczyć w spektaklu, którego zwieńczeniem będzie zjawiskowe pojawienie śniegu.

Widowisko dla całych rodzin.

 NO TO RUSZAMY! Wycieczka Ogórkiem po filiach BOK
Wejściówki dostępne od 1.09 w BOK i on-line na www.bok-bielany.eu) Ilość miejsc ograniczona!

13.35 – odjazd z BOK Goldoniego 1
14.00- przyjazd BOK Filia Estrady 112 (warsztaty ok. 40 min. )
14.45 – odjazd BOK Filia Estrady 112
15.00 – przyjazd MAL Samogłoska
15.25 – odjazd z MAL Samogłoska
ok. 16.00 – powrót do BOK Goldoniego 1

Filia BOK Estrady 112 : Las- Lab – fenomen ognia. godz. 14.00-14.45 – warsztaty survivalowo- przyrodnicze których głównym bohaterem będzie żywioł ognia. W programie krzesanie i rozpalanie ognia z użyciem krzesiwa kowalskiego, świdra ogniowego i wełny stalowej. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat powstawania ognia, zasad działania, różnych rodzajów palenisk. Będzie też bezpieczne „podpalanie ręki”, wspólne gotowanie oraz pokazy naukowe i eksperymenty z wykorzystaniem ognia. Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury – będzie gorąco!

W przypadku złej pogody warsztaty odbędą się w formie pokazów na zadaszonym tarasie Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury.

g. 17.00 Pokaz kuchni nowoorleańskiej oraz degustacja – GOTUJ Z NEUMĄ! / scena letnia przed BOK

 g. 18.00 Koncert zespołu Old Jazz Band/ scena letnia przed BOK

Niezwykły koncert w klimatach jazzu tradycyjnego. Usłyszycie standardy jazzu nowoorleańskiego w tym piosenki Louisa Armstronga „What a wonderful world”, „Kiss of fire”, „Sweet Georgia Brown”.

Zespół w składzie: Paweł Tartanus- banjo, wokal; Adam Kupiec- trąbka; Zbigniew Konopczyński – puzon; Florian Ciborowski- kontrabas.

Paweł Tartanus współpracujący od lat z najlepszymi polskimi zespołami jazzu tradycyjnego. Jest symbolem i legendą jazzu a od ponad 30 lat jest zawsze w ścisłej czołówce w dorocznych rankingach miesięcznika “Jazz Forum”. Nie ma kraju w Europie, w którym nie koncertowałby wraz zespołem zdobywając z nim wiele nagród oraz wyróżnień. Stworzył piękne duety z Ewą Bem, Hanną Banaszak, Izą Zając. Wielokrotnie zapraszany do nagrań piosenek filmowych dla dzieci przez wytwórnię W. Disneya. O tym jak jest wszechstronnym muzykiem świadczyć może choćby zaproszenie do nagrania płyty “Gershwin Copland Bernstein” z zespołem Sinfonia Varsovia.